یازدهمین دوره مسابقات قرآنی بهار در بهار ویژه کارکنان و همسران ایشان و بیست ودومین دوره این مسابقات ویژه فرزندان با همکاری  مشترک شرکت گاز استان بوشهر و منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز ایران برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ، قریب به ۵۰۰ نفر شرکت‌کننده در رشته‌های قرآنیِ حفظ، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، مفاهیم قرآن کریم، نهج‌‌البلاغه، صحیفه سجادیه، اذان ، ترجمه ، صحیح خوانی و قصه گویی قرآن کریم برگزار گردید.

مسابقات یاد شده با حضور حداکثری کارکنان و خانواده های ایشان در حسینیه عاشقان ثارا… ، پس از برگزاری مراسم افتتاحیه در دو بخش کتبی و شفاهی آغاز و نتایج آن نیز یک هفته پس از آزمون اعلام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در مراسم افتتاحیه این دوره از رقابت ها ، حضور پرشور و توأم با معنویت کارکنان و خانواده های ایشان در مسابقات قرآنی را قابل تقدیر دانسته و هدف از برگزاری این‌گونه مسابقات را ایجاد انس و الفت هرچه بیشتر با مفاهیم و آموزه‌های آسمانی قرآن کریم و نهج‌البلاغه عنوان نمود .

مهندس رحمانی در ادامه با بیان اینکه برگزاری این مسابقات موجب ارتقای مهارت‌های قرآنی وهمچنین بهره گیری هرچه بیشتر از برکات کتاب نورانی قرآن می گردد اظهار امیدواری نمود : با اجرای برنامه های فرهنگیِ منسجم همچنان شاهد استقبال همکارانِ قرآن پژوه از برگزاری مسابقات یاد شده باشیم.

گفتنی است شرکت‌کنندگان در این مسابقات در محیطی معنوی و با قضاوت داوران و قاریان برجسته به رقابت با یکدیگر پرداختند. در همین رابطه و پس از اعلام نتایج از سوی داوران به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایزی خواهد شد و همچون سال‌های گذشته نفرات اولی که بر اساس آئین‌نامه مسابقات حد نصاب امتیاز را کسب کرده باشند ، به مرحله سراسری مسابقات شرکت ملی گاز ایران معرفی و اعزام خواهند شد.