مدیر عامل جدید شرکت گاز استان بوشهر بهمراه جمعی از مدیران ستادی این مجموعه طی مراسمی با حضور در گلزار شهدای شهر بوشهر به تجدید میثاق با آرمان های مقدس امام و شهدا پرداخته و بر ادامه راه پرافتخار ایشان تاکید نمودند.

در این مراسم ، ضمن تجید میثاق با آرمان های ارزشمند بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی ایران، با قرائت فاتحه و نثار گل ، به مقام شامخ شهدا ادای احترام شد.

مهندس مسلم رحمانی ، مدیر عامل جدید شرکت گاز استان بوشهر در این مراسم با بیان اهمیت زنده نگاه داشتن آرمان های شهدا گفت: رشادت ها و ایثارگری های این بزرگواران باعث بقاء و ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران شد، پس همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره با حرکت در مسیر ایشان به دنبال اهدافی باشیم که این عزیزان برای تحقق آن به شهادت رسیده‌اند.

وی تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های شهدا را از وظایف و مسئولیت های مهمی دانست که هریک از ما باید به آن متعهّد و پایبند بوده و در این مسیر با تاسی از شهدای گلگون کفن ، برای توسعه و پیشرفت مرز و بوم خود از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه، سیره شهدا را عاملی مهم در پیشبرد  اهداف متعالی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود:  باید همواره راه این عزیران سرلوحه رفتاری مدیران و کارمندان  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به منظور خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به مردم  بعنوان وارثان انقلاب قرار گیرد.