طی آیینی با حضور مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر معرفی شد.

در این مراسم که با حضور معاون محترم امور عمرانی استاندار و سایر مسئولین برگزار شد ،  ضمن قدردانی از خدمات شایسته مهندس غلامعباس حسینی بعنوان مدیر عامل پیشین شرکت گاز استان بوشهر ، مهندس مسلم رحمانی به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت ، معرفی گردید.

در مراسم مذکور مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه و خدمات ارزنده مهندس حسینی در طول دوران خدمت ، برای مهندس رحمانی در عرصه توسعه و آبادانی استان و خدمت گزاری به مردم ؛آرزوی توفیقات روز افزون نمود.

مهندس مومنی با اشاره به اینکه طی سالیان اخیر پیشرفت های قابل ملاحظه ای در زمینه توسعه گازرسانی به مردم استان بوشهر رقم خورده است ، بر تداوم روند موجود تاکید نمود.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران خدمت صادقانه به مردم ، تحقق اهداف مقدس نظام ، اولویت دادن به خواسته های ارباب رجوع  و در نتیجه توسعه و پیشرفت استان و کشور را از مهمترین وظایف مدیران برشمرد و خاطر نشان کرد با اتخاذ این راهکارها شاهد توسعه و تعالی ایران عزیز خواهیم بود.

در ادامه این مراسم، مهندس حسینی ، مدیر عامل سابق شرکت گاز استان بوشهر به ارائه بخشی از اقدامات و
فعالیت های این شرکت پرداخته و افزود: بحمدا… با تلاش های صورت گرفته ، امروز شاهد گسترش روز افزون گازرسانی در اقصی نقاط استان هستیم به نحوی که در حال حاضر افزون بر ۹۸ درصد از جمعیت شهری و ۹۲ درصد از جمعیت روستایی استان ، قادر به استفاده از نعمت گاز می باشند.

وی اضافه نمود : رضایتمندی مردم و خدمت گزاری به ایشان از ابتدا در دستورکار مدیریت و کارکنان این مجموعه قرار داشته و در این مسیر همدلی و همفکری همکاران ساعی و دلسوزم بسیار اثرگذار و قابل توجه بوده است.

ایشان در ادامه ضمن تبریک به مهندس مسلم رحمانی ، ایشان را یکی از نیروهای خدوم و فعال مجموعه برشمرده و برای ایشان آرزوی توفیقات روز افزون نمود.

در ادامه این مراسم، مدیرعامل جدید شرکت گاز استان بوشهر نیز پس از دریافت حکم مدیرعاملی با اشاره به اهداف و اولویت‌های کاری خود گفت: برنامه ها را براساس سند چشم انداز و استراتژی های شرکت ملی گاز ایران به پیش می بریم.

مهندس مسلم رحمانی افزود:همچنین براساس شعار’گازسرآمد’ با رعایت اصول و ارزش ها تلاش می شود برنامه های توسعه را به پیش ببریم.

وی یادآورشد:تکریم ارباب رجوع، هوشمند سازی خدمات، توسعه گازرسانی به صنایع براساس شعار سال، نصب سامانه نگهداری و تعمیرات، بلوک بندی شهرهای بوشهر، برازجان و گناوه، ادامه پروژه تعالی سازی سازمانی از جمله دیگر سیاست ها و هدفهای شرکت گاز استان بوشهر است.

در انتهای این آیین از خدمات ارزنده مهندس غلامعباس حسینی مدیرعامل پیشین شرکت گاز استان بوشهر تقدیر شد.