مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از اجرای ۱۵ هزار و ۷۳۷ نفر ساعت آموزشی توسط این شرکت در سال گذشته خبر داد.

مهندس غلامعباس حسینی با اعلام خبر مذکور افزود : اجرای این دوره ها با هدف توانمند سازی و افزایش بهره وری کارکنان در نتیجه تعالی و پیشرفت سازمان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه دوره های آموزشی یاد شده در حوزه های مختلف مدیریتی ، فنی ، تخصصی ، بازرگانی ، عمومی و فرهنگی برگزار گردیده اظهار داشت: در زمینه ارتقاء کمی و کیفی دوره های آموزشی برگزار شده اهتمام جدی  صورت گرفته و تلاش های خوبی محقق شده است.

مهندس حسینی در همین رابطه با اشاره به انجام نیازسنجی های گسترده ، برنامه ریزی های دقیق و ارزیابی اثربخشی دوره ها ، از اخذ گواهینامه استاندارد آموزشیISO 10015   توسط این شرکت در سالی که گذشت خبر داد و افزود : تحقق این مهم نشان از اجرای مطلوب سیاست های آموزشی این شرکت دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در ادامه تصریح نمود : رشد علمی و پرورش قابلیت های دانشی و مهارتی کارکنان از طریق اجرای مطلوب و مدوّن برنامه های آموزشی به خوبی محقق می گردد که در این رابطه تمام توان خود را به منظور تامین نیاز های آموزشی موثّر کارکنان و افزایش آگاهی و دانش ایشان بکار گرفته ایم .

ایشان همچنین با اشاره به دیگر اقدامات اجرا شده از ارائه آموزش های کاربردی و مورد نیاز به خانواده های پرسنل خبر داد و افزود : خوشبختانه طبق بازخوردهای صورت گرفته این آموزش ها از کیفیت و  اثربخشی بالایی برخوردار بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در انتها ضمن قدردانی از حضور موثر کلیه کارکنان در دوره های آموزشی تخصص و عمومی ، از تلاش و جدیت مسئول و کارشناس واحد آموزش این شرکت در راستای اجرای مطلوب برنامه های آموزشی قدردانی نمود .