سومین جشنواره نظام پیشنهادهای شرکت گاز استان بوشهر در آخرین روزهای سال  ۹۶ با تلاش کمیته  نظام پیشنهادها و مشارکت این شرکت برگزار شد.

در این جشنواره که با هدف معرفی و تجلیل از برترین های نظام مشارکت و پیشنهادها برگزار شد، از نفرات برتر در بخش های مختلف اعم از ارزیاب برتر ، کارکنان ارائه دهنده ی پیشنهاد برتر و شاخص ، بیشترین پبیشنهاد دهنده، برترین پیشنهاد دهنده ، ناحیه برتر ، کمیته همیاری برتر و همچنین فعالان عرصه نظام مشارکت  طی سال های ۹۵ و ۹۶ تقدیر شد.

دبیر نظام مشارکت و پیشنهادهای شرکت گاز استان بوشهر در این مراسم ضمن بیان عملکرد این کمیته در سال ۹۶ ، از فعالیت های صورت گرفته توسط کمیته مذکور  در سال گذشته قدردانی نمود و در این رابطه افزود : بی شک رشد و تعالی امروزِ نظام مشارکت شرکت  گاز استان بوشهر بدون حمایت های مدیر عامل محترم و مشارکت حداکثری کارکنان در فرایند پیشنهاد دهی میسر نمی شد.

مهندس باقر پاپری مقدم فرد اضافه نمود : ان شاا… در سال آتی برنامه های گسترده و متنوعی جهت جذب ذینفعان و به ویژه خانواده ی کارکنان خواهیم داشت که امید می رود در این زمینه شاهد مشارکت پربار ایشان باشیم.

وی در ادامه بیان داشت : با هدف ارتقاء سرانه مشارکت کارکنان در نظام پیشنهادها، کمیته نظام مشارکت شرکت گاز استان بوشهر طی سال‌جاری،  روند فعالیت حلقه‌های کنترل کیفیت را با جدیت بیشتری در دستور کار قرار داده و در همین رابطه اقدام به برگزاری جلسات متعدد با واحدهای مختلف در زمینه آموزش و هماهنگی ارتقاء کیفی پیشنهادات نموده که خوشبختانه اجرای این راهکار، اثربخشی بالایی را جهت افزایش نرخ مشارکت به دنبال داشته است.

 

 

 

دبیر نظام مشارکت و پیشنهادهای شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به دیگر راهکارهای انگیزشی جهت افزایش مشارکت کارکنان عنوان کرد: ارائه آموزش‌های لازم به دبیران کمیته‌های همیاری و نیز عموم کارکنان به منظور آشنایی هرچه بیشتر با فرایند مساله‌یابی ، ارائه پیشنهاد و نیز چگونگی کار با سامانه جدید ثبت پشنهادات در دستور کار قرار گرفت که البته ارائه این آموزش‌ها نقش قابل توجهی در زمینه آگاهی‌بخشی به کارکنان و نیز تبیین لزوم مشارکت آنها در نظام پیشنهادات داشته است.

در ادامه این مراسم ، معاون بهره برداری شرکت گاز استان بوشهر نیز با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در عرصه نظام پیشنهادهای شرکت اظهار امیدواری نمود شاهد شکوفایی روز افزون فعالیت های عرصه نظام مشارکت و تعالی و پیشرفت آن باشیم.

در پایان این جشنواره علاوه بر اهداء تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و هدایا به نفرات برتر ، از گروه های همفکری برترِ لیگ نظام پیشنهادها که در سال ۹۶ برگزار گردیده بود تقدیر شد.