از  شرکت گاز استان بوشهر درپانزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی با اهداء لوح تقدیر و تندیس همایش قدردانی شد.

در این همایش که از سوی سازمان مدیریت صنعتی و در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید ،  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ، قائم مقام وزیر کشور و مدیران ارشد سازمان ها  و ادارات حضور داشتند.

همایش مذکور با هدف ایجاد رقابتی سالم جهت اثبات شایستگی سازمان های ایرانی به منظور توسعه اقتصادی کشورو ارائه تجربیات موفق مدیریتی برگزار و طی آن ، سازمان ها و نهادهای شرکت کننده در پنج بخش ساخت و تولید، خدمات، سلامت، آموزش و بخش عمومی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

همچنین از دیگر آثار برگزاری این همایش می توان  به تبادل تجربیات موفق ، تشویق سازمان‌ها جهت خود ارزیابی و شناخت نقاط ضعف و قوت اشاره نمود.

به همین منظور در این همایش ، سازمان ها  بر اساس الگوی تعالی سازمانی و اجرای برنامه‌های بهبود مورد ارزیابی قرارگرفته و در انتها از برترین ها تقدیر بعمل آمد.

رئیس برنامه ریزی شرکت گاز استان بوشهر در رابطه با موفقیت کسب شده ضمن قدردانی از فعالیت و همکاری تمامی کارکنان وبا اشاره به اهمیت تقویت فرهنگ تعالی همسو با ارتقای فرهنگ سازمانی ، حضور در جایزه تعالی را اقدامی مهم دانسته و بیان داشت : شرکت گاز استان بوشهر در راستای تحقق چشم اندازهای ترسیم شده در مسیر تعالی قرار داشته و کلیه فعالیت ها و اقدامات بهبود خود را با سرلوحه قراردادن تعالی و پیشرفت اجرا می نماید.

مهندس هنرمند همچنین با اشاره به تلاش های بعمل آمده جهت کسب جایزه مدل تعالی ، از ارتقاء همدلی و همکاری میان کارکنان در همه سطوح و همچنین وجود فضای متعالی در سازمان خبر داده و افزود : شناخت نقاط قوت و ضعف در راستای ارائه خدماتی با کیفیت و بهینه به مشترکین از اهم نتایج ارزیابی های مدل تعالی می باشد.

گفتنی است جایزه ملی تعالی سازمانی از سال ۱۳۸۲ مبتنی بر ارزیابی رویکردها و نظام‌های مدیریتی و با هدف ارتقای بهره‌وری و توسعه نظام‌های مدیریت در شرکت‌ها و سازمان‌های کشور معرفی گردید که امسال نیز ۱۶ سازمان در سطح تندیس، ۳۵ سازمان در سطح تقدیرنامه برای تعالی و ۱۸ سازمان برای گواهی تعهد به تعالی از میان شرکت‌های بزرگ و معتبر کشور متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی بوده‌اند.