دریافت لوح تقدیرنامه دوستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران توسط شرکت گاز استان بوشهر

شرکت گاز استان بوشهر به دلیل عملکرد مطلوب و شایسته در حوزه‌های مدیریت مالی موفق به کسب تقدیر نامه دو ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران با حضور معاون وزیر بهداشت و درمان ، دبیرشورای عالی مناطق آزاد تجاری و مشاور رییس جمهور،معاون وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات رییس جمهور و جمعی از اقتصاددانان و اساتید حوزه مالی کشور به عنوان یکی از بزرگترین گردهمایی های خبرگان مالی کشور برگزار و طی آن از مدیران مالی برتر کشور تقدیر بعمل آمد.

در همین راستا شرکت گاز استان بوشهر موفق به دریافت جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سطح تقدیرنامه ی دو ستاره از سوی کمیته دبیرخانه هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران گردید.

مدیر امور مالی شرکت گاز استان بوشهر در این رابطه و در گفتگو با خبرنگار شرکت افزود: تقدیرنامه مذکور طی ممیزی های بعمل آمده و در راستای تعیین جایگاه و نیز سنجش توانمندی های حوزه مدیریت مالی شرکت ، با استاندارد های پیاده شده ی روز دنیا در کشور و با رویکرد شناخت نقاط ضعف و قوت در زمینه های بهبود فرایندها در مقام مقایسه و رقابت با شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی ایرانی ، به این شرکت اهداء شده است .

کامران ترازویی با بیان اینکه این موفقیت علاوه بر مدیریت مجموعه ، مرهون زحمات و تلاش های بی وقفه و دقت بالای پرسنل مجرب واحد مالی در انجام وظایف محوله بوده است افزود : استفاده از پرسنل توانمند و حرفه ای در واحد مالی شرکت ،  پیاده سازی و پیروی از استانداردها و رهنمود های سازمان حسابرسی ، دریافت گزارش مقبول صورت های مالی از سازمان حسابرسی ،رعایت قوانین و مقررات مالی و مالیاتی و نیز سود دهی مناسب ظرف مدت سه سال گذشته ،گوشه ای از عملکرد و نکات شاخص حوزه مالی این شرکت می باشد .

شایان ذکر است برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ بسترساز بهبود و ارتقاء سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت ها و سازمان های شرکت‌کننده گردیده است.

این جایزه با اهداف ایجاد شفافیت مالی و اقتصادی، حمایت از مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای میان شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت‌مالی و اقتصادی بنگاه ها در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک و معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه‌های مالی و اقتصادی و همچنین فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی برگزار می‌شود.