با تلاش واحد بسیج شرکت گاز استان بوشهر ، اردوی جامع رزمی ، فرهنگی ، عقیدتی ، ورزشی با حضور بسیجیان این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در این اردوی ۳ روزه که در ارتفاعات پشت کوه شهرستان دشتستان برگزار شد ، ۶۰ نفر از بسیجیان شرکت حضور داشتند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان بوشهراضافه نمود: این اردوی رزمی ، فرهنگی ، عقیدتی ، ورزشی با هدف انسجام و بصیرت افزایی سیاسی ، اعتقادی و معنوی بسیجیان برگزار شد.

آقای سعید دارم درخصوص برنامه های این اردو تصریح نمود: بسیجیان علاوه بر شرکت در پیاده روی و کوهپیمایی ، در  مراسم زیارت عاشورا، مراسم مداحی اهل بیت عصمت و طهارت ، مسابقات فرهنگی و جلسات شجره طیبه صالحین نیز شرکت نمودند.

وی اضافه کرد :همچنین در این اردو، بسیجیان در مسابقات ورزشی تیراندازی با اسلحه جنگی برنو شرکت نموده و در پایان نیز به نفرات برتر جوایزی اهداء شد.

آقای دارم در خصوص نتایج و آثار حاصل از برگزاری چنین اردوهایی تصریح نمود : با اجرای این اردوها ،همگرایی وهم آوایی بسیجیان شرکت گاز استان بوشهر ارتقاء یافته و علاوه برآن آمادگی همه جانبه ایشان در جنبه های فرهنگی ، ورزشی و عقیدتی نیزافزایش می یاید.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه از حمایت های مدیر عامل محترم در راستای برگزاری مطلوب مراسم و برنامه های واحد بسیج و نیز کلیه بسیجیان فعال این شرکت قدردانی نمود.