22 بهمن

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ، بر حضور حماسی کارکنان این مجموعه همگام با سایر آحاد شریف ملت ایران در این راهپیایی  تاکید کردند.

 

متن این پیام به شرح زیر می باشد :

با سلام و درود و تحیّت بر روح پاک بنیانگذارکبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و درود بر ارواح طیّبه شهدای گلگون کفن، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به پیشگاه امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
بهمن، ماه شور، شکوه و پیروزی انقلابی است که بشارت آزادی و آزادگی داشت، انقلابی که ثمره مجاهدت‌، پایداری، رشادت و از جان گذشتگی های مردان و زنان غیور، آزاده و دلاوری است که مصمّم و هم صدا با رهبر خود، بانگ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی سر دادند و حماسه ای بی بدیل خلق نمودند.
انقلاب بزرگ اسلامی ایران، آرمان مقدس و پاک ملتی است که برای اثبات حقانیت، استقرار آزادی و به دست گرفتن سرنوشت خویش به پا خاست، انقلابی که با گذشت چهل سال از تولدش، همچنان اصالت، عزت، عظمت و اقتدارش افزون تر گردیده و توانسته با ایمان راستین و اراده ای پولادین از عرصه های صعب و طوفان های سهمگین گذر کرده و تنومند و استوار قد علم نماید.
از این رو بر همه ماست که به عنوان وارثان این گنجینه ارزشمند که آسان به دست نیامده و شرف و ایمانی والا و همتی بلند در آن نهفته است، پاسدار خون شهدا و امام شهدا (ره) بوده و در جهت بالندگی و توسعه بیش از پیش میهن اسلامی و ترویج ارزش ها و آموزه های آن کوشا باشیم.
لذا ما کارکنان شرکت گاز استان بوشهر برخود واجب دانسته همگام با اقشار مختلف ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، قدردان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و با حضور پرشورخود این حماسه ملی را که یادگار بزرگ حضرت امام خمینی(ره) است زنده و پویا نگاه داریم و بی شک همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند امسال به لطف الهی، ۲۲ بهمن از آن ۲۲ بهمن‌های تماشایی خواهد بود. ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

و من ا… التوفیق
غلامعباس حسینی
مدیرعامل