انعکاس مستمر و مطلوب عملکرد سازمان ها و دستگاه های اجرایی همزمان با دهه مبارک فجر ، موجب آگاهی رسانی هرچه بیشتر به مردم در خصوص خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای محرومیت زدایی و اعتلاء و پیشرفت کشور می شود.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ضمن تبریک فرارسیدن ایام ا… دهه مبارک فجر، با بیان مطلب فوق افزود: علاوه بر آن تحقق این مهم موجب شناخت نواقص و کمبودهای موجود از طریق
بهره گیری از نظرات مخاطبین گردیده و از سوی دیگر گامی مهم در جهت تعامل هرچه بیشتر میان سازمان ها و مردم برداشته می شود.

وی در همین راستا اضافه نمود: خوشبختانه در شرکت گاز استان بوشهر، انعکاس مستمر اطلاعات و اخبار ونیز شفاف سازی در راستای عملکرد این شرکت از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد که تحقق این امر همزمان با ایام ا… دهه مبارک فجر اهمیت و ضرورت بیشتری به خود می گیرد.

مهندس عباسی همچنین تصریح نمود : در همین رابطه با تلاش این شرکت همزمان با این ایام ،
پیام های مرتبط با مصرف ایمن و بهینه گاز و نیز عمکرد شرکت گاز استان بوشهر هر روز صبح از طریق شبکه استانی صدای مرکز بوشهر پخش می گردد.

وی بیان داشت : همچنین پروژه های قابل افتتاح و آغاز بکار این شرکت همزمان با دهه فجر در قالب یک تیزر تبلیغاتی تهیه و در خلال برنامه های پرمخاطب صداوسیمای مرکز بوشهر پخش گردید که بدین ترتیب اطلاعات کامل این پروژه ها به اطلاع عموم رسانده شد.

وی در ادامه افزود : برنامه اختصاصی شرکت گاز استان بوشهر با عنوان “ندای گاز” نیز در دهه فجر به طور اختصاصی به انعکاس عملکرد این شرکت از طریق رادیو بوشهر پرداخت.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه اشاره ای نیز به اخبار تهیه شده توسط این شرکت نموده و افزود : اخبار مرتبط با پروژه های شرکت گاز استان بوشهر در دهه مبارک فجر پیرامون طرح های مختلف گازرسانی روستایی ، صنعتی و شهری بطور مستمر تهیه و در رسانه های محلی و ملی منتشر می گردد.

وی همچنین ضمن قدردانی از اصحاب رسانه ، اظهار امیدواری نمود با تدوام همکاری های موجود میان این شرکت و رسانه های ارتباط جمعی ، شاهد فرهنگ سازی هرچه بیشتر در راستای مصرف ایمن و بهینه گاز در سطح استان باشیم.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه از همکاری و مساعدت مدیرعامل و سایر کارکنان این مجموعه در راستای شفاف‌سازی و اعتمادسازی پیرامون فعالیت‌های شرکت قدردانی نمود.