مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی، از افتتاح و آغاز بکار ۱۴۹ طرح گازرسانی در استان بوشهر همزمان با این ایام خبر داد.

مهندس غلامعباس حسینی با اعلام خبر مذکور افزود :پس از انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون ، فعالیت‌های متعددی در راستای توزیع متوازن گازرسانی در کشور انجام گردیده که تحقق این امر ضمن فراهم ساختن زیرساخت های لازم در نقاط مختلف ، زمینه ساز  رونق و شکوفایی شده است.

وی  در این رابطه اضافه نمود: در استان بوشهر هم با هدف خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم و آبادانی استان ، امسال نیز همچون هرساله ،طرح های مختلف گازرسانی با مجموع اعتبار قریب به ۴۲۰ میلیارد ریال در اقصی نقاط استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

مهندس حسینی اضافه نمود : ۲۸ روستا در شهرستان های دشتی ، دشتستان ، گناوه و تنگستان همزمان با این ایام وصل بگاز شده و بدین ترتیب زمینه برخورداری  قریب به ۵۰۰۰ خانوار از نعمت گاز فراهم می گردد.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر همچنین بیان داشت : گازرسانی به ۱۱۹ واحد صنعتی نیز در ایام ا… دهه مبارک فجر افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز میشود که بدین ترتیب آمار صنایع گازدار استان به طرز قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی احداث ۲ ساختمان پست امداد در شهرهای برازجان و دیر با اعتبار بیش از ۵۷ میلیارد ریال خبر داد.

مهندس حسینی در انتها بار دیگر ضمن تبریک ایام ا… دهه فجر افزود : ارائه خدمات مطلوب و بهینه به مردم استان از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وظایف مسئولین است که در همین رابطه طی چهار سال گذشته شاهد بیشترین اقدامات انجام شده در زمینه توسعه گازرسانی در شهرها و روستاها بوده ایم  که بویژه در امر گازرسانی به نقاط محروم و دوردست استان اقدامات قابل‌توجهی انجام شده است.