مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار این شرکت از تکمیل طرح های گازرسانی در بحش شهری خبر داد.
مهندس غلامعباس حسینی در این رابطه افزود : در حال حاضر به استثنای جزیره خارگ ، طرح‌های گازرسانی در تمامی شهرهای استان بوشهر تکمیل گردیده و بدین ترتیب از ۳۷ شهر استان ، ۳۶ شهر تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دارند.
وی با بیان این موضوع ، اظهار داشت : با گازرسانی به سه شهر کلمه ، تنگ ارم و بوشکان طی سال گذشته و امسال ، پرونده گازرسانی به شهرهای استان بوشهر بسته شد و در حال حاضر بیش از ۹۸٫۷ درصد از جمعیت شهری استان معادل ۸۲۲ هزار و۷۹۷ نفر قادر به استفاده از نعمت گاز می باشند.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه به حول و قوه الهی به تمامی برنامه ها و اهداف خود در زمینه گازرسانی به شهرهای استان نائل آمدیم تصریح نمود: تا کنون بیش از۳۰۱۱کیلومتر شبکه در شهرهای استان اجرا و افزون بر ۱۱۹۵۶۲ انشعاب نصب شده است.
مهندس حسینی اضافه نمود : در خصوص گازرسانی به تنها شهر باقیمانده استان نیز به سبب نبود منبع گاز ،تا کنون موفق به گازرسانی به جزیره خارگ نشده ایم که ان شاا… با اجرای طرح ان جی ال، گازرسانی به این شهر نیز انجام خواهد شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به حجم بالای اقدامات در دست اجرا به منظور توسعه گازرسانی در استان افزود: ساماندهی زیرساخت‌هایی همچون شبکه گاز در شهرها ، روستاها و صنایع استان ، از مهمترین اقداماتی است که طی سال‌های اخیر به آن توجه ویژه‌ای شده و در همین رابطه شاهد توسعه گازرسانی در اقصی نقاط استان بوده ایم.