مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج‌البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران پس از ۵ روز با برگزاری مراسم اختتامیه درشهر بندرعباس به کار خود پایان داد.

دراین دوره از مسابقات که با حضور ۵۲۷ شرکت کننده و در ۶ رشته با قضاوت داوران مطرح و برجسته کشوری برگزار شد ، کارکنان شرکت گاز استان بوشهر نیز حضور داشته و به رقابت با دیگر رقبا پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، دبیر شورای فرهنگی این شرکت هدف از برگزاری مسابقات مذکور را ترویج و اشاعه هر چه بیشتر فرهنگ قرآنی و افزایش معرفت دینی و علمی کارکنان و خانواده‌های ایشان عنوان نمود.

مهندس ابراهیم عباسی با اعلام این خبر افزود : تیم اعزامی شرکت گاز استان بوشهر به این دوره از مسابقات متشکل از ۱۰ نفر بود که در رشته های نهج البلاغه ، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل ، مفاهیم قرآن کریم ، اذان و حفظ تخصصی قرآن به رقابت با دیگر رقبا پرداختند.

وی ادامه داد: در رشته قرائت تحقیق آقای محمد گوهرشناس و خانم سمیه زنده بودی ، در رشته نهج البلاغه آقای سید حسن صالح نژاد و خانم ساره غریبی ، در رشته قرائت ترتیل آقای محسن اسلامجو و خانم پریسا دهباشی هادیزاده ، در رشته حفظ تخصصی خانم سمیه سلیمی ،در رشته مفاهیم قرآن کریم آقای عبدالوحید هوپناه و خانم سیده هدی صالح نژاد ودر رشته اذان نیزآقای یاسر زنده بودی ، نفرات  اعزامی شرکت گاز استان بوشهر به مرحله سراسری این دوره از را تشکیل می دادند.

مهندس ابراهیم عباسی همچنین تصریح نمود : خوشبختانه شرکت گاز استان بوشهر در رشته قرائت تحقیق با درخشش خانم سمیه زنده بودی حائز رتبه سوم گردید.

دبیر شورای فرهنگی شرکت گاز استان بوشهر ضمن تبریک به این بانوی گرامی از کلیه عوامل اجرایی و دست اندرکاران برگزاری این مسابقات قدردانی نموده و در همین رابطه یکی از تاثیر گذارترین شیوه ها جهت ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه را برگزاری مسابقات قرآنی عنوان نمود و افزود : هر حرکتی که در این راستا انجام گیرد در واقع در مسیر قرآن اجرا شده است.

وی اضافه نمود : ما نیز در شرکت گاز استان بوشهر در همین رابطه و به منظور حضور پربار کارکنان و خانواده های ایشان در مسابقات قرآنی بهار در بهار و ارتقای فرهنگ قرآنی ایشان تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم که رشد روز افزون و حضور حداکثری کارکنان و خانواده ها در این مسابقات موید اثربخشی اقدامات انجام شده می باشد.

گفتنی است مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران موسوم به مسابقات “بهار در بهار” از یکم تا پنجم آذر‌ماه در شهر بندر عباس و به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، برگزار گردید.