همزمان با هفته دولت گازرسانی به ۱۸ طرح عمده صنعتی در استان بوشهر افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار این  شرکت پیرامون جزییات طرح های مذکور بیان داشت : گازرسانی به بیمارستان شهرستان دیر با ظرفیت ۴۰۰ متر مکعب در ساعت ، گازرسانی به ۱۴ واحد مرغداری و نیز گازرسانی به ۳ واحد تولیدی و خدماتی عمده از جمله پروژه های صنعتی است که همزمان با هفته دولت در استان افتتاح گردید.

مهندس حسینی ادامه داد : گازرسانی به این واحدها با هدف گسترش انرژی پاک و ارزان‌ قیمت گاز در بخش صنعت و در نتیجه رونق و شکوفایی استان و اهتمام در خدمت گذاری به مردم اجرا شده است.

وی تصریح نمود : به منظور افتتاح این طرح ها ۱ میلیارد تومان اعتبار هزینه گردیده که با تحقق این مهم ، ۴۹۲۰ مترمکعب گاز در ساعت جایگزین سوخت مایع می شود.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت : شرکت گاز استان بوشهر با فروش سالانه ۱۳ میلیارد مترمکعب گاز، در ردیف استان‌های نخست کشور از نظر فروش گاز به شمار می‌آید که از این میزان، ۹۹ درصد آن متعلق به واحدهای صنعتی استان است.

وی در ادامه تصریح نمود : خوشبختانه در سایه تلاش جمعی و بهره گیری از مزیت همکارانی متعهد و نیز تخصیص منابع و اعتبارات مناسب ، خدمات ارزنده ای در بخش گازرسانی به صنایع صورت گرفته و اقدامات متعدد دیگری نیز در دست اجرا می باشد.